Sabiedrība ar ierobežotu atbildību NOSTRA dibināta 1991 gadā. Šodien šis ir viens no lielākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar tekstila izstrādājumu importu, mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību Baltijas valstīs. No dibināšanas brīža, Ltd NOSTRA specializējās un paplašina savu darbību tikai tekstiles nozarē, tāpēc uzkrātā pieredze, ilggadīgie sakari ar ražotājiem, biznesa partneru uzticība un profesionāls kolektīvs ļauj piedāvāt klientiem augstākās kvalitātes produktus par labāko cenu, savukārt lielas noliktavas - nodrošināt krājumu papildināšanu no vairāk kā 30 Eiropas un Āzijas piegādātājiem. Audumus un mājas tekstila izstrādājumus piegādājam gan Latvijas, gan ārzemju klientiem: medicīnas iestādēm, tirdzniecības un ēdināšanas iestādēm, viesnīcām, spa centriem, šūšanas darbnīcām, veļas mazgātavām un citiem uzņēmumiem.

PIEDĀVĀJAM:

-               rakstainus, balinātus un krāsainus audumus gultasveļai no kokvilnas;

-               dažāda svara un pielietojuma kokvilnas un dažādas šķiedras audumus darba drēbēm, specializētus audumus medicīnas iestādēm;

-               mājas tekstila izstrādājumus: gultasveļas komplektus, gultas pārklājus, palagus, pledus, dvieļus, vannas paklājus, galdaudus un daudz citu izstrādājumu mājas omulībai.

Mūsu tirgojamo audumu kvalitāte atbilst OEKO-TEX Standart 100 prasībām.